Wydarzenia
Zimowy wyjazd do Tajlandii
Tajlandia oferuje wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Dla nas najważniejsze są warunki do uprawiania i nauki kitesurfing'u, które jak sami sprawdziliśmy są tam bardzo dobre. Codzienny wiatr, słońce i ciepła woda to trzy rzeczy, których możemy być pewni. Z nami odkryjesz idealne miejsca do wypoczynku oraz uprawiania kitesurfingu zobaczysz to czego nie pokaże Ci żadne biuro podróży!
  • 26/09/2016
czytaj więcej
Półkolonie na plaży 2016
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą półkolonii dla dzieci od 7 do 15 roku życia. Gwarantujemy bardzo atrakcyjny program zajęć zarówno na plaży jak i na wodzie.
  • 25/04/2016
czytaj więcej
Egzotyczna Tajlandia
Od 2 tygodni jesteśmy w Tajlandii, gdzie odkrywam dla Was nowe miejsca do uprawiania kitesurfing'u i odpoczynku. Już po tak krótkim czasie wiem, że to miejsce jest idealne, żeby uciec od polskiej zimy! Dlaczego? Przekonajcie się sami.
  • 26/02/2016
czytaj więcej
Zlot Morsów w Mielnie 2016
W sobotę w Mielnie po raz kolejny odbył się największy w Polsce Zlot Morsów. Zobaczcie jak wspólnie bawiliśmy się w naszej strefie aktywnego wypoczynku!
  • 15/02/2016
czytaj więcej
Eco Kite Tour
Eco Kite Tour to trzy przystanki pucharu Polski w kiteracingu, organizowane w czasie wakacji, na Pomorzu Zachodnim. W tegorocznych zmaganiach oprócz zawodowców mieli szansę wystartować również amatorzy, którzy mogli spróbować swoich sił w sportowej rywalizacji na deskach typu - Twin -Tip. Goście odwiedzający teren zawodów mogli nie tylko podziwiać zawodników biorących udział w pucharze ale również korzystać z plażowego miasteczka, na którym czekało wiele atrakcji. Strefa aktywności sportowych - w której rozgrywano turnieje siatkówki, twistera XXL, bubble socker, piłki nożnej czy hokeja giganta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Plażowicze korzystali również ze strefy edukacyjnej realizowanej przy współpracy z WOPR Zachodniopomorskim oraz Państwową Strażą Pożarną, na której uczyli się pierwszej pomocy, oglądali pokazy ratownictwa wodnego oraz zapoznawali się z pracą strażaka. Wydarzeniu Eco Kite Tour przyświecała akcja ekologiczna przeciw lampionom szczęścia - „Zostaw lampion poleć sam”.
  • 19/08/2015
czytaj więcej
© 2015 Kite Mielno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Hello World!