O nas
Kite Mielno to pasja, adrenalina, bezpieczeństwo, profesjonalizm i dobra zabawa!

Szkółkę znajdziecie na plaży w Mielnie, zejście od ulicy Słonecznej.

Naszą pasją, życiem i pracą jest kitesurfing dlatego we wszystko co robimy wkładamy 100% zaangażowania i całe serce. Zajmujemy się szkoleniami na każdym poziomie zaawansowania. Z nami w przyjemnej atmosferze zrobisz pierwsze ślizgi, skoki, a nawet możesz spróbować swoich sił na desce z hydroskrzydłem.

Zimą, często podróżujemy w poszukiwaniu słońca, wiatru i najpiękniejszych plaż, dlatego od zeszłego roku rozpoczęliśmy organizację wyjazdów szkoleniowych za granicę. Egipt, Tajlandia, Wietnam, Chiny, Ekwador, Wyspy Kanaryjskie, Katar... Te i wiele innych miejsc odwiedziliśmy, wiemy gdzie pływać, co jeść i jak spędzić czas, żeby był to niezapomniany wyjazd.

W bezwietrzne dni nie pozwalamy sobie na nudę! Wakebord, szkolenia oraz wyprawy na deskach SUP (Stand Up Paddle) to tylko niektóre z atrakcji.

Równie ważnym elementem działalności Kite Mielno jest organizacja eventów firmowych oraz sportowych. Od roku 2012 do lipca 2014 działaliśmy jako sekcja klubu sportowego „Dobra Marina”. W tym okresie zorganizowaliśmy m.in. kilka przystanków Pucharu Polski w Kiteracingu, pierwsze zimowe zawody kitesurfingowe oraz liczne wydarzenia autorskie. W roku 2014, już jako Kite Mielno, z wielkim sukcesem zorganizowaliśmy Mistrzostwa Europy w Formule Kiteboarding.

Jednym z ważniejszych aspektów naszej firmy jest nieustanny rozwój. Przez wiele lat, podczas współpracy z dziećmi i młodzieżą, na obozach letnich i zimowych zdobywaliśmy doświadczenie, które w tym roku pozwoliło nam zorganizować półkolonie. Dzięki ogromnemu zapleczu atrakcji, wyszkolonej kadrze i doskonałej lokalizacji potrafimy zapewnić idealny wypoczynek dla najmłodszych.

TEAM
Maks Żakowski

Od dziecka związany ze sportami wodnymi. Od 5 lat jest zawodnikiem w Formule Kiteboarding. Na swoim koncie ma już wiele tytułów. m.in.: Wicemistrz Świata juniorów, 6 miejsce w mistrzostwach świata, 3x mistrz polski, 2x zdobywca pucharu polski, 2 krotny zdobywca błęktinej wstęgi zatoki gdańskiej

Magdalena Węgielnik

Była zawodniczka windsufing'u, zdobywczyni 3 miejsca w Mistrzostwach Świata IFCA w slalomie. Od wielu lat trener czołowych zawodników w kiteracingu na świecie, obecnie trener Kadry Narodowej w Katarze. Organizatorka licznych eventów kitesurfingowych: m.in.: Mistrzostwa Europy, Puchar Polski. Pomysłodawca i właściciel szkoły Kitemielno

Jakub Skrzypczak

Młody kitesurfer pełen pasji do sportów wodnych. Z naszą szkółką zwiazany już od 3 lat. Jest ambitny i do każdego swojego zadania na plaży podchodzi z dużym zaangażowaniem. Zawsze uśmiechnięty i cierpliwy. Woda i wiatr to zdecydowanie jego żywioły, dlatego praca jest dla niego przyjemnością i to widać!

© 2015 Kite Mielno. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Hello World!